Uitslagen 8e editie Wijthmenerplasloop 2019

 

Meisjes  Kidsrun

 
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km  
1 Anouk Fakkert Zwartsluis 2006 11:59  
2 Marianne Veldkamp Dalfsen 2005 13:49  
3 Maren Diepman Dalfsen 2007 14:05  
4 Alyke Lankhorst Dalfsen 2007 14:16  
5 Marleen Huis in 't Veld Vaassen 1980 14:21  
6 Lynn Mestebeld Zwolle 2011 14:23  
7 Lisa Van Velzen Zwolle 2009 14:52  
8 Elise Harink Zwolle 2011 14:53  
9 Romee Selles Zwolle 2010 17:17  
10 Noa Van Krevel Zwolle 2010 18:52  
11 Nynthe Lankhorst Dalfsen 2010 19:10

 

Jongens  Kidsrun

 
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km  
1 Tristan De Haan Zwolle 2007 10:42  
2 Thomas Van Velzen Zwolle 2007 11:50  
3 Jack Fakkert Zwartsluis 2008 12:01  
4 Stan Xxxx Vaassen 2010 12:05  
5 Kenzo Peeks Zwolle 2008 12:55  
6 Matthijs Van Velzen Zwolle 2011 13:21  
7 Stan Wiechers Schreur Heino 2009 14:12  
8 Tim Xxxx Vaassen 2009 14:25  
9 Benjamin Van Krevel Zwolle 2013 18:34  
10 Sam Van Krevel Zwolle 2011 18:34  

 


Dames  5 km

 
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km  
1 Angeli Poppe Zwolle 1969 23:39  
2 Marjolijn Knegt Zwolle 1978 24:54  
3 Rita Kloosterman Zwolle 1962 25:30  
4 Marleen Buitenhuis Rouveen 1993 25:32  
5 Rianne Rijsdijk Zwolle 1975 26:21  
6 Roelien Boersma Emmeloord 1968 26:44  
7 Karin Boerdijk Heino 1996 26:46  
8 Kyra Poppe Zwolle 1998 27:26  
9 Eliene Veltman Zwolle 1991 28:09  
10 Nina Blom Zwolle 1984 28:20  
11 Marry Hooijer Zwolle 1953 29:38  
12 Bernita Van Dijk Zwolle 1972 29:51  
13 José Boeve Dalfsen 1963 31:06  
14 A.J. Mooij Zwolle 1986 31:19  
15 Natascha Sieders Zwolle 1983 31:22  
16 Anja Hengevelde Zwolle 1961 31:25  
17 Kiki Van Schubert Zwolle 1992 31:28  
18 Claudia Visser Zwolle 1984 31:29  
19 Ingrid Diepman Dalfsen 1974 31:40  
20 Lynda Kok Zwolle 1999 32:07  
21 Marjo Van Wezel Zwolle 1963 32:44  
22 Louise Klomp Dalfsen 1980 33:43  
23 José Poelhekke Zwolle 1961 33:43  
24 Karola Reuvekamp Zwolle 1961 33:43  
25 Monique Peters Zwolle 1971 33:45  
26 Esther Bijker Zwolle 1976 33:52  
27 Mirjan Haarman Dalfsen 1970 34:02  
28 Niocle Van den Berg Zwolle 1971 35:15  
29 Margriet Beens Genemuiden 1994 35:16  
30 Bianca Bellinga Nieuwleusen 1983 35:59  
31 Tineke Kleinhuis Zwolle 1979 38:28  
32 Centa Boot Zwolle 1975 41:17  
33 Marleen Vlot Emst 1982 43:40  
34 Tess De Ruiter Zwolle 2002 45:04  

 

Heren  5 km

 
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km  
1 Gerben Van vilsteren Zwolle 1983 18:09  
2 Luca Poppe Zwolle 2000 18:24  
3 André Brakke Staphorst 1985 18:48  
4 Wim Van der Vinne Zwolle 1987 19:13  
5 Kevin Diender Zwolle 1981 19:23  
6 Remco Groot Beumer Raalte 1977 19:42  
7 Tes Falem Zwolle 2001 21:22  
8 Liam Schutte Zwolle 2002 21:39  
9 Patrick Gums Zwolle 1971 21:43  
10 Jeroen Driehuis Zwolle 1986 21:55  
11 Freddy De witte Staphorst 1975 22:11  
12 Luuk Jansen of Lorkeers Zwolle 1998 22:28  
13 Stefan Poppe Zwolle 1977 23:05  
14 Szatan Marek Wolbrom (PL) 1964 23:31  
15 Bert-Jan Bisschop Rouveen 1993 23:49  
16 Roel Poolman Rouveen 1964 23:53  
17 Wouter Van den Hul Zwolle 1981 24:07  
18 Harry Van ogtrop Zwolle 1963 24:30  
19 George Vulkers Dalfsen 1958 24:34  
20 Ruud Wilkens Zwolle 1959 24:42  
21 Tim Krul Lemelerveld 1996 24:48  
22 Henk Salomons Emmeloord 1972 24:58  
23 Tim Xxx Zwolle 2007 25:03  
24 Ruben Mulder Zwolle 2007 25:04  
25 Jasper Klein Dedemsvaart 1960 25:21  
26 Luca Beumer Zwolle 2005 25:35  
27 Vieira da Silva Nunes Douglas Rio de Janeiro (BR) 1995 25:40  
28 Johan Haverslag Marienheem 1954 25:41  
29 Gerto Jentink Zwolle 1978 25:48  
30 Ron Nijboer Zwolle 1995 25:50  
31 Henk Klink Zwolle 1956 25:58  
32 Wessel Pasman Dalfsen 2005 26:15  
33 Adriaan Van Krevel Zwolle 1978 26:18  
34 Auke Breeuwsma Dalfsen 1969 26:19  
35 Gerrit Pasman Dalfsen 1971 26:27  
36 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 26:33  
37 Richard Beumer Zwolle 1971 26:55  
38 Marien Boersma Emmeloord 1966 26:56  
39 Jeroen Harink Zwolle 1978 26:59  
40 Henny Berends Balkbrug 1965 27:09  
41 Eddy Schakelaar Zwolle 1963 27:28  
42 Jorry Veldhuis Dalfsen 1995 27:42  
43 Gert Stroeve Zwolle 1964 28:06  
44 Rens Diepman Dalfsen 2006 28:11  
45 Marco V.Riel Zwolle 1988 28:12  
46 Chiel Bos Zwolle 1993 28:13  
47 Raymond Hooiveld Zwolle 1982 28:18  
48 Jan Boessenkool Staphorst 1970 28:24  
49 Mark Van Gurp Zwolle 1991 28:38  
50 Rob Beltman Zwolle 1991 28:58  
51 Jan De Boer Raalte 1956 29:19  
52 Robèrt Hoornstra Zwolle 1966 29:30  
53 Peter Mestebeld Zwolle 1978 29:51  
54 Bert-Jan Kok Zwolle 1965 30:15  
55 Jesse Meiberg Zwolle 2004 30:26  
56 Wouter Meekers Zwolle 1994 30:36  
57 Roy Beltman Zwolle 1987 30:40  
58 Robert Krul Zwolle 1967 30:47  
59 Martijn Beltman Dalfsen 1982 31:04  
60 Geert-Jan Cath Dalfsen 1970 31:26  
61 Luuk V.Krevel Zwolle 2009 31:37  
62 Rico Mols Zwolle 1994 31:54  
63 Gerrit Schuitema Emmen 1947 32:28  
64 Ronald Klunder Zwolle 1978 32:37  
65 Hein Beltman Zwolle 1954 32:48  
66 Flint Van Krevel Zwolle 2008 33:49  
67 Marc Collet Zwolle 1974 33:49  
68 Reint Smit Zwolle 1954 34:26  
69 Noah Meiberg Zwolle 2007 35:05  
70 Daan Mulder Zwolle 2004 35:27  
71 Stan Jentink Dalfsen 2004 35:28  
72 Joey Krul Zwolle 2003 35:28  
73 Raymond Van Leer Zwolle 1963 35:48  
74 Koen Mulder Zwolle 2005 35:57  
75 Sam Vd.Wiel Zwolle 2004 36:26  
76 Tim Klink Zwolle 2004 41:12  
77 Lesley Koezen Zwolle 2002 41:12  
78 Patrick De Ruiter Zwolle 1972 45:04  

 

 

Dames  10 km

 
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km  
1 Alinda Lindeboom Zwolle 1982 41:47  
2 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 45:17  
3 Anja Leusink Genemuiden 1985 45:42  
4 Wencke Beerens Raalte 1979 46:55  
5 Madelon Jongsma Zwolle 1989 47:44  
6 Cedy Peters Zwolle 1978 48:35  
7 Thea Klink Laag zuthem 1968 49:30  
8 Jolanda Regout Zwolle 1980 50:53  
9 Anneloes Zomerdijk Zwolle 1987 53:09  
10 Marlies Van Keulen Zwolle 1989 53:12  
11 Monique Mijsbergh Zwolle 1966 54:11  
12 Anouk Nijlant Wijhe 1975 54:35  
13 Candida Snow Zwolle 1965 56:12  
14 Jeannet Rodermond Zwolle 1971 57:29  
15 Sabine Tan Zwolle 1983 57:46  
16 Charlotte Frik Zwolle 1975 58:08  
17 Janine Pullen Zwolle 1977 1:00:01  
18 Lia Spaan Spanbroek 1996 1:00:32  
19 Ans Satink Dalfsen 1963 1:00:38  
20 Esther Roozeboom Zwolle 1995 1:02:01  
21 Kim Bokking Zwolle 1988 1:02:03  
22 Renate Jansen Zwolle 1963 1:02:16  

 

Heren  10 km

 
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km  
1 Jan Pullen Hardenberg 1986 35:15  
2 Vincent Buitenhuis Rouveen 1994 38:14  
3 Karlo Hoeve Staphorst 1990 39:09  
4 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 39:39  
5 Siard Jongsma Zwolle 1990 39:51  
6 Geert Jan Vos Zwolle 1981 41:12  
7 Ronald Keizer Zwolle 1969 41:47  
8 Mark Veldkamp Wezep 1987 42:21  
9 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 42:40  
10 Olaf Prins Hasselt 1968 42:40  
11 Stef Veneboer Dalfsen 1988 42:55  
12 Danny Van den Beld Wezep 1984 42:57  
13 Peter Van Grootheest Zwolle 1970 44:16  
14 Wim Schaapman Heino 1960 44:21  
15 Stefan Ven Zwolle 1988 44:32  
16 Arno Kruidhof Rouveen 1978 44:45  
17 Theo Bolks Rouveen 1982 44:54  
18 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 45:05  
19 Teun Van Nee Zwolle 1966 45:52  
20 Edwin Wallinga Hasselt 1974 46:18  
21 Arjan Van der Vis Zwolle 1971 47:03  
22 Jan Van Norel Zwolle 1970 47:33  
23 Klaasjan Van Lenthe Rouveen 1978 48:00  
24 Alexander Scheffer Zwolle 1974 48:01  
25 Fred Van Dam Zwolle 1953 48:01  
26 Giuseppe Rigano Zwolle 1987 48:05  
27 Jan Willem Veldsink Zwolle 1963 48:25  
28 Kevin Springer Zwolle 1988 48:26  
29 Arno Van Breukelen Zwolle 1979 48:47  
30 Joel Van Dijk Zwolle 1972 48:59  
31 Bas Van der Hulst Zwolle 1990 49:13  
32 Ronald Pietersma Zwolle 1982 49:14  
33 Eric Jansen Zwolle 1966 49:26  
34 Pieter Lassche Rouveen 1982 49:29  
35 Rene Van Leussen Nieuwleusen 1982 50:13  
36 Richard Visser Wapenveld 1973 50:18  
37 Jan Boschman Hasselt 1949 50:38  
38 Jan Salomons Zwolle 1965 50:41  
39 Ronald Van der Hulst Zwolle 1988 50:44  
40 Dennis Ophoff Zwolle 1990 51:07  
41 Sander Bastiaan Zwolle 1990 51:29  
42 Bert Peters Zwolle 1974 51:51  
43 Robert Kruitbosch Zwolle 1990 52:24  
44 Gerjan Dokter Zwolle 1989 52:25  
45 Jeroen Veenhouwer Zwolle 1975 53:01  
46 Lucas Fakkert Zwartsluis 1971 53:12  
47 Huub Fakkert De wijk 1969 53:12  
48 Nico Wijermars Zwolle 1957 53:15  
49 Andries Van der Kolk Zwolle 1990 53:27  
50 Johan Riesebosch Zwolle 1970 54:06  
51 Ed V.Veen Zwolle 1966 54:11  
52 Jan Driessen Zwolle 1964 54:44  
53 Arjan Schrijver Dalfsen 1982 55:17  
54 Theo Van de Krol Zwolle 1966 55:42  
55 Erwin Scheve Zwolle 1973 55:57  
56 Stefan Reimert Zwolle 1989 56:21  
57 Dirk Willem Hiemstra Zwolle 1968 56:25  
58 Ron Luijendijk Zwolle 1962 56:55  
59 Ralf Kleine de Zwolle 1975 57:28  
60 Clarinus Selles Zwolle 1978 58:33  
61 Theo Beltman Zwolle 1960 59:03  
62 Bart Harmens Heino 1981 59:14  
63 Eric Geerdink Zwolle 1969 59:15  
64 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 59:20  
65 Valentijn Donk Baarn 1994 1:00:07  
66 Jos Spaan Spanbroek 1994 1:00:31  
67 Arno Rienstra Dalfsen 1976 1:00:54  
68 Martijn Beltman Heino 1984 1:00:59  

 

Uitslagen 7e editie Wijthmenerplasloop 2018

 

Meisjes  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km
1 Naömi Gooijer Zwolle 2006 11:19
2 Anouk Fakkert Zwartsluis 2006 11:40
3 Jaïra Gooijer Zwolle 2007 11:54
4 Yara Schmidt Dalfsen 2006 13:12
5 Meike Teusink Zwolle 2009 13:48
6 Sofie Diepman Dalfsen 2007 13:55
7 Lotte Casteel Zwolle 2006 13:56
8 Lynn Mestebeld Zwolle 2011 15:00
9 Iris Van Dalfsen Zwolle 2008 15:45
10 Maren Diepman Dalfsen 2007 15:55
11 Tess Lohuis Zwolle 2011 16:45
12 Noa Van Krevel Zwolle 2010 16:45

 

Jongens  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km
1 Luuk Mondria Zwolle 2006 10:28
2 Tristan De Haan Zwolle 2007 10:36
3 Thijs Van Vilsteren Zwolle 2005 11:06
4 Jack Fakkert Zwartsluis 2008 11:41
5 Joshua Gooijer Zwolle 2010 11:54
6 Stan Huis in 't Veld Vaassen 2010 11:57
7 Daniël Mulder Zwolle 2005 12:40
8 Finn Bijker Zwolle 2007 13:20
9 Jasper Mulder Zwolle 2009 14:09
10 Tim Huis in 't Veld Vaassen 2009 14:11
11 Gijs Loman Zwolle 2008 14:12
12 Sam Van Krevel Zwolle 2011 14:54
13 Stan Wiechers Schreur Heino 2009 15:12
14 Julian Vreeswijk Dalfsen 2010 15:58
15 Chris Vreeswijk Dalfsen 2008 16:25

 

Dames  5 km

Plts Naam Woonplaats GJ 5 km
1 Tess Boekema Zwolle 1993 19:16
2 Ilse Krist Zwolle 1999 25:41
3 Nina Blom Zwolle 1984 26:33
4 Kim Wesselink Dalfsen 1982 27:00
5 Esther Boogaart Zwolle 1987 27:13
6 Jeanet Vonder Ommen 1960 27:14
7 Jacqueline Van Emmen Nieuwleusen 1968 27:16
8 Ellen Leushuis Vriezenveen 1982 27:16
9 Irinne Van der Sluis Zwolle 1982 27:31
10 Geke Langenbach Dalfsen 1980 27:36
11 Harriët Kloosterman Zwolle 1970 27:38
12 Carolien Peen Zwolle 1989 27:46
13 Mariëlle Van der Laan Zwolle 1986 27:56
14 Rianne Schrijver Dalfsen 1982 27:57
15 Kim Bosch Dalfsen 1986 28:02
16 Dorien Dunnewind Dalfsen 1975 28:02
17 Tineke Admiraal Zwolle 1957 28:14
18 Helen Hogenhorst De wijk 1969 28:37
19 Janet Neervoort Kampen 1967 28:40
20 Diana Rietveld Zwolle 1980 29:01
21 Marleen Huis in 't Veld Vaassen 1980 29:20
22 Elma Rouweler Zwolle 1982 29:30
23 Ingrid Diepman Dalfsen 1974 29:36
24 Linda Ten Brinke Zwolle 1969 29:50
25 Anneke Holsappel Heino 1957 29:56
26 Maryenka Overweg Zwolle 1972 30:05
27 Astrid Stappenbeld Zwolle 1957 30:50
28 Liza Brinkhof Zwolle 1992 31:19
29 Laura Bontrop Naarden 1988 31:24
30 Bianca Ruiterkamp Zwolle 1973 31:37
31 Anja Hengevelde Zwolle 1961 31:59
32 Marloes Jansen-Rienties Dalfsen 1977 32:07
33 Karin Schuurman Dalfsen 1979 32:07
34 Auk Siefers Kampen 1958 32:21
35 Nicole Van den Berg Zwolle 1971 32:29
36 Esther Bijker Zwolle 1976 32:29
37 Lotte Van Velzen Zwolle 1978 32:54
38 Esmée Van Gurp Zwolle 2005 33:28
39 Danique Dijkslag Wijhe 1996 38:14
40 Jacolien Kroese Wezep 1985 44:32

 

Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km
1 Jan Pullen Zwolle 1986 17:07
2 Kibrom (Warmlopers) Hadgu Zwolle 2001 17:19
3 Willard Bredewold Zwolle 1984 17:20
4 Luca Poppe Zwolle 2000 18:11
5 Karlo Hoeve Staphorst 1990 19:20
6 Marnix Valk Dalfsen 2000 19:24
7 Matthijs Van der Graaf Hasselt 1991 19:26
8 Stef Riemens Zwolle 1963 19:31
9 Gerrit Van 't Ende Zwolle 1965 19:42
10 Melle Mulder Zwolle 1981 20:07
11 Maarten Regterschot Zwolle 1979 20:09
12 Wynand Fokkert Zwolle 1977 20:19
13 Gerrit Van der Veen Zwolle 1965 20:25
14 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 1982 20:46
15 Harmen Veerman Rouveen 1980 21:08
16 Mark Post Zwolle 1980 21:18
17 Edwin Gerritsen Zwolle 1983 21:20
18 Tom Diepman Zwolle 1995 21:45
19 Rob Schuil Zwolle 1964 21:53
20 Stefan Poppe Zwolle 1972 21:56
21 Henri Van der Veen Zwolle 1963 22:18
22 Jurre Teusink Zwolle 2008 22:18
23 Thomas Van Gurp Zwolle 2007 22:37
24 Ronald Vonder Nijmegen 1993 23:17
25 Giuseppe Rigano Zwolle 1987 23:30
26 Dion Diepman Dalfsen 2002 23:33
27 Roel Poolman Rouveen 1964 23:36
28 Jos Schreij Amsterdam 1992 23:37
29 Gertjan Jansen Zwolle 1982 24:08
30 Liam Schutte Zwolle 2002 24:15
31 Marco Mulder Zwolle 1974 24:25
32 Harry Van ogtrop Zwolle 1963 24:29
33 Bas Spijkerman Heino 1993 24:29
34 Twan Overkempe Heino 1993 24:32
35 Arthur Rietveld Nijverdal 1980 24:32
36 Robin De Haan Zwolle 1968 24:34
37 Karl Pruim Zwolle 1952 24:35
38 Jeroen Houde Zwolle 1982 24:36
39 Ron Nijboer Zwolle 1995 24:36
40 Tim Krul Lemelerveld 1996 24:39
41 Jasper Klein Dedemsvaart 1960 24:51
42 Menno Van de Merwe Dronten 1992 25:10
43 Luuk Jansen of Lorkeers Zwolle 1998 25:12
44 Robin Van den Berg Zwolle 1991 25:12
45 Erik Schonewille Zwolle 1996 25:14
46 Sander Nijmeijer Zwolle 1990 25:14
47 Gerard Krist Zwolle 1969 25:31
48 Stefan Klei Dalfsen 1994 25:48
49 Wouter Klei Dalfsen 1993 25:52
50 Jacob Vonder Ommen 1959 25:53
51 Patrick Klink Dalfsen 1992 25:58
52 Henny Berends Balkbrug 1965 26:00
53 Auke Breeuwsma Zwolle 1969 26:07
54 Niek Diepman Dalfsen 2006 26:19
55 Ruben Mulder Zwolle 2007 26:33
56 Tim Faber Zwolle 2007 26:34
57 Julian Lohuizen van Zwolle 1997 26:35
58 Henk Klink Zwolle 1956 26:39
59 Mark V.Gurp Zwolle 1991 26:39
60 Ronny Lohuis Zwolle 1987 26:40
61 Adriaan Van Krevel Zwolle 1978 26:45
62 Dennis Ophoff Zwolle 1990 27:07
63 Maarten De Vries Zwolle 1978 27:26
64 Cor Van Gasteren Heino 1947 27:30
65 Martijn Bijker Zwolle 1976 27:51
66 Flint Van Krevel Zwolle 2008 27:53
67 Daan Mulder Zwolle 2004 28:03
68 Erik Pierik Deventer 1982 28:13
69 Peter Willems Haarle 1967 28:20
70 Luuk Mulder Zwolle 2007 28:32
71 Robert Hulsmann Zwolle 1962 28:34
72 Kenzo Peeks Zwolle 2008 28:46
73 Koen Mulder Zwolle 2005 28:48
74 Gert Stroeve Zwolle 1964 28:48
75 Bernard Bos Zwolle 1988 28:52
76 Edwin Hollander Zwolle 1964 28:53
77 Rens Diepman Dalfsen 2006 29:06
78 Jesse Meiberg Zwolle 2004 29:13
79 Luuk Van Krevel Zwolle 2009 29:15
80 Stef Hendriks Zwolle 1973 29:30
81 Jan De Boer Raalte 1956 29:37
82 Cees Van den Engel Zwolle 1952 29:50
83 Thijs Meijer Zwolle 2007 29:57
84 Joey Krul Zwolle 2003 29:58
85 Jerry Fidder Zwolle 1972 30:12
86 Chiel Bos Zwolle 1993 30:23
87 Robert Krul Zwolle 1967 30:27
88 Noah Meiberg Zwolle 2007 31:09
89 Jaap Wams Zwolle 1956 31:31
90 Peter Mulder Zwolle 1966 32:06
91 Jeroen Poppe Zwolle 1967 32:06
92 Jacob Nieboer Dalfsen 1982 32:07
93 Hans Siefers Kampen 1957 32:21
94 Stan Meijer Zwolle 2005 34:07
95 Fred Hekkenberg Zwolle 1955 36:00
96 Marc Collet Zwolle 1974 37:29
97 Tijs Van Kessel Zwolle 1985 50:40

 

Dames  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km
1 Anja Leusink Genemuiden 1985 46:28
2 Hadassa Rotteveel Heino 1982 50:49
3 Jenine Binnendijk Zwolle 1987 52:01
4 Roelien Boersma Emmeloord 1968 52:34
5 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 52:34
6 Katja Scholing Zwolle 1977 54:00
7 Wilma Hop Zwolle 1977 56:02
8 Tessa Rigterink Ijsselmuiden 1993 56:14
9 Ilona Meijerink Ijsselmuiden 1985 56:14
10 Carla Van Boven Zwolle 1976 56:32
11 Ina Inkelaar Zwolle 1971 56:40
12 Helga Brink Zwolle 1968 57:02
13 Laura Gerritsen-Kleinbergen Zwolle 1985 57:09
14 Nelly Reuvekamp Zwolle 1975 57:26
15 Michelle Coppiens Zwolle 1966 57:58
16 Antoinne Dijk Zwolle 1966 57:58
17 Henrike Westert Zwolle 1986 58:03
18 Karin Peterse Zwolle 1968 58:33
19 Margriet Van Bruggen Zwolle 1974 58:50
20 Joluca Mondria Zwolle 1975 59:04
21 Renate Jansen Zwolle 1963 59:05
22 Leandra Schaapman Zwolle 1987 1:00:07
23 Enneke De Jong Zwolle 1987 1:01:32
24 Ankie Van der Werf Zwolle 1959 1:01:34
25 Magdalena Ten Brinke Zwolle 1988 1:03:32
26 Mirjan Haarman Dalfsen 1970 1:04:03
27 Marleen Halfman Dalfsen 1969 1:04:03
28 Rosanne Wijnhoven Zwolle 1980 1:04:16
29 Gerlanda Keers Zwolle 1975 1:05:43
30 Marlies Schreurs Zwolle 1992 1:06:19
31 Esther Helder Zwolle 1991 1:06:19
32 Caroline Blankvoort Zwolle 1973 1:08:59

Heren  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km
1 Henk Slager Staphorst 1991 35:51
2 Ronald Kooijman Dalfsen 1984 38:10
3 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 38:33
4 Sander Pluim Zwolle 1977 39:19
5 J. Boomsma Zwolle 1982 39:33
6 Marco Van Eijk Zwolle 1972 40:03
7 Siard Jongsma Zwolle 1989 40:13
8 Dennis Brandenburg Steenwijk 1980 40:15
9 Alexander Van Dalfsen Zwolle 1981 40:29
10 Arjan Fuite Zwolle 1987 40:39
11 Maurits Bloem Zwolle 1981 40:43
12 Koen Ten Brinke Zwolle 1988 40:54
13 Mark Veldkamp Wezep 1987 41:17
14 Rik Evenboer Zwolle 1985 41:18
15 Louis Hoppen Heino 1962 42:23
16 Bertus Mensink Zwolle 1959 42:57
17 Stef Veneboer Dalfsen 1988 43:10
18 Hanno Kelder Hasselt 1982 43:54
19 Manfred Veneboer Dalfsen 1981 44:11
20 Sam Vd.Werf Haarlem 1986 44:11
21 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 44:52
22 Maarten Kuiper Zwolle 1979 45:06
23 Arjan Van der Vis Zwolle 1971 45:10
24 Stefan Ven Zwolle 1988 45:11
25 Dirk Jan Durieux Zwolle 1975 45:28
26 Martin Van der Spek Zwolle 1964 45:34
27 Paul Israel Heino 1954 45:42
28 Erik Holtman Dalfsen 1965 46:02
29 Hans Krul Zwolle 1964 46:20
30 Frank Van den Nieuwenhuizen Zwolle 1973 47:03
31 Fred V.Dam Zwolle 1953 47:25
32 Rob Veldman Zwolle 1962 47:36
33 George Vulkers Dalfsen 1958 47:40
34 Ronald Van der Hulst Zwolle 1988 47:41
35 Bas Van der Hulst Zwolle 1990 47:41
36 Hans Jansen Zwolle 1950 47:41
37 Manfred Reuvekamp Zwolle 1976 48:23
38 Klaas Wijnberger Dalfsen 1950 48:27
39 Eric Post Zwolle 1965 48:39
40 Henk Salomons Emmeloord 1972 48:50
41 Matthijs Braam Zwolle 1979 49:25
42 Wouter Van den Hul Zwolle 1981 49:31
43 Huub Fakkert De wijk 1969 49:40
44 Lucas Fakkert Zwartsluis 1971 49:40
45 Willem Van Helden Zwolle 1979 50:29
46 Niels Jansen Zwolle 1967 50:48
47 Tim Klooster ten Zwolle 1962 51:05
48 Michel Baak Zwolle 1970 51:22
49 Machiel Huisman Zwolle 1991 51:33
50 Willem Boverhof Zwolle 1975 51:49
51 Suhat Bulutlar Hattem 1974 51:49
52 Nico Wijermars Zwolle 1957 51:55
53 Henk Loonstra Zwolle 1968 51:57
54 Peter Kamphof Zwolle 1987 51:58
55 Simon Top Zwolle 1985 52:00
56 Martin Vosjan Zwolle 1971 52:10
57 Tonnie Mondria Zwolle 1968 52:12
58 Andries Van der Kolk Zwolle 1990 52:28
59 Arnold Muller Zwolle 1964 52:56
60 Martin Gerritsen Zwolle 1984 53:25
61 Herwin Jansen Zwolle 1971 53:57
62 Robert Te Raa Zwolle 1962 54:00
63 A. Sikkema Zwolle 1961 54:09
64 Dennie Ter Bruggen Hasselt 1982 54:25
65 Hans Lohuis Zwolle 1964 54:48
66 Max Beernink Zwolle 1995 54:54
67 Frans Beltman Zwolle 1957 55:08
68 Theo Beltman Zwolle 1960 55:48
69 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 55:51
70 Ewoud Beumer Zwolle 1987 56:35
71 Huub Van Kessel Dronten 1987 56:46
72 Jan Ter Burg Zwolle 1950 56:57
73 Ale Pietersma Zwolle 1948 56:57
74 Theo Van de Krol Zwolle 1966 57:01
75 Peter Mestebeld Zwolle 1978 57:15
76 Mark Schonewille Zwolle 1993 57:17
77 Paul Van der Moolen Zwolle 1966 57:55
78 Kees Zoeter Zwolle 1958 58:24
79 Sander Huisman Amsterdam 1979 58:42
80 Bert-Jan Kok Zwolle 1965 58:55
81 Roy Kok Zwolle 1968 1:01:22

 

Uitslagen 5e editie Wijthmenerplasloop 2016

Meisjes  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km
1 Naomi Polinder Zwolle 2003 12:56:00
2 Britt BORGER Dalfsen 2006 13:30:00
3 Maaike Mulder Zwolle 2007 15:14:00
4 Meike Teusink Zwolle 2009 15:33:00
5 Floor Wienen Zwolle 2008 15:39:00
6 Lotte Casteel Zwolle 2006 15:52:00
7 Esmée Van Gurp Zwolle 2005 16:01:00
8 Marit Wienen Zwolle 2005 16:04:00
9 Feline Krisman Zwolle 2007 18:00:00
10 Julia Krisman Zwolle 2008 21:11:00
Jongens  Kidsrun
Plts Naam Woonplaats GJ 2,5 km
1 Julien Jansen Zwolle 2006 11:21:00
2 Ian Dallinga Zwolle 2007 12:31:00
3 Niek Van den Brink Zwolle 2004 13:12:00
4 Luuk Mulder Zwolle 2007 14:05:00
5 Thijs Meijer Zwolle 2007 14:48:00
6 Luuk Klink Zwolle 2006 15:28:00
7 Sven Ruiterkamp Zwolle 2005 16:39:00
8 Flint Van Krevel Zwolle 2008 18:54:00
Dames  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km
1 Tess Boekema Zwolle 1993 19:47:00
2 Krista Van Os Zwolle 1977 22:13:00
3 Carla Boekema Zwolle 1959 24:55:00
4 Anne Klein Zwolle 1987 26:08:00
5 Esther Vecht Amsterdam 1993 27:33:00
6 Harriët Kloosterman Zwolle 1970 27:53:00
7 Marjolijn Fakkert Dalfsen 1970 28:00:00
8 J.M. Brink Zwolle 1972 28:31:00
9 Ienske Vecht-Hart Zwolle 1961 28:40:00
10 Esther Boogaart Emmeloord 1987 28:44:00
11 Mariska Casteel Zwolle 1980 28:53:00
12 Corrine Van der Weerd Zwolle 1981 28:54:00
13 Rolien Duiven Zwolle 1980 29:01:00
14 Vera Ramaker Zwolle 1995 29:04:00
15 Anouk Van Laarhoven Zwolle 1993 29:08:00
16 Lotte Reins Zwolle 1999 29:39:00
17 Laura Oosterbroek Zwolle 1988 30:15:00
18 Anja Hengeveld Zwolle 1961 30:19:00
19 Irmi Masselink Zwolle 1983 30:27:00
20 Ryanne Hooijer Zwolle 1982 30:28:00
21 Liza Brinkhof Zwolle 1992 30:37:00
22 Leonie Mooibroek Warmloper Zwolle 1977 30:49:00
23 Marjolijn Enter / warmloper Zwolle 1978 30:57:00
24 Belinda Stoffer Ijsselmuiden 1973 30:57:00
25 Lydia Hoorn Zwolle 1964 31:01:00
26 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 31:05:00
27 Bernice Heuvel Hoogeveen 1995 31:35:00
28 Paula Van Riesen Zwolle 1983 31:36:00
29 Nicole Van den Berg Zwolle 1971 31:51:00
30 Bianca Ruiterkamp Zwolle 1973 31:52:00
31 Gerte Van der Veen Zwolle 1974 32:08:00
32 Danique Dijkslag Wijhe 1996 32:53:00
33 Jacquelien Bos Zwolle 1985 33:10:00
34 Karlien Driessen Groningen 1993 33:14:00
35 Gesien Beens Zwolle 1985 33:29:00
36 Charlie Kaa Zwolle 1988 33:35:00
37 Marlous Hulsmann Zwolle 1995 33:35:00
38 Lucie Mosterd Zwolle 1961 33:40:00
39 Jenneke Slot Zwolle 1971 33:51:00
40 Irma Van der kolk Zwolle 1965 33:51:00
41 Marianne Bolders Wezep 1985 34:36:00
42 Diny Beltman Zwolle 1958 34:37:00
43 Femke Wienen Zwolle 1976 34:38:00
44 Annemiek Van Kuiken Zwolle 1970 35:22:00
45 Judith Ruitenberg Zwolle 2004 35:44:00
46 Marloes Van Dijk Zwolle 1976 35:46:00
47 Henriette Poortinga Zwolle 1968 35:46:00
48 Lia Kerkum Zwolle 1955 36:25:00
49 Carola Bruijn Zwolle 1985 37:17:00
50 Marian De bruijn Lutten 1960 38:58:00
51 Judith Hulsmann Zwolle 1959 39:21:00
52 Silvia Meijer Zwolle 1976 39:34:00
53 Anouk Poppe Zwolle 2001 43:03:00
Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km
1 Mark Hakbijl Zwolle 1977 17:52:00
2 Bas Boekema Zwolle 1990 18:06:00
3 Gerben Van vilsteren Zwolle 1983 18:14:00
4 Joep Emmen Zwolle 1982 18:23:00
5 Retse Van der Berg Zwolle 1982 19:04:00
6 Harold Engels Staphorst 1983 19:24:00
7 J. Boomsma Zwolle 1982 19:36:00
8 Erik Schoenmakers Zwolle 1983 19:41:00
9 Wynand Fokkert Zwolle 1977 19:45:00
10 John Blankhorst Raalte 1971 19:59:00
11 Andre Brakke Staphorst 1985 20:00:00
12 Gerrit Van der Veen Zwolle 1965 20:12:00
13 Mike Noordman Zwolle 1993 20:26:00
14 Theo Boekema Zwolle 1957 20:32:00
15 Austin Ellinor Zwolle 1996 20:37:00
16 Matthieu Huisman Rouveen 1995 20:47:00
17 Wouter Van Gessel Zwolle 1981 20:57:00
18 Jochem Mertjox Zwolle 1978 21:02:00
19 Melle Mulder Zwolle 1981 21:09:00
20 Luca Poppe Zwolle 2000 21:35:00
21 Marc Pijnappel Raalte 1981 21:46:00
22 Karl Pruim Zwolle 1997 21:59:00
23 Bjorn Krul Zwolle 2001 22:17:00
24 Erik Nawijn Zwolle 1981 22:19:00
25 Kevin De Bruijn De krim 1983 23:13:00
26 Jos Huysmans Lemelerveld 1967 23:16:00
27 Wolter Beens Zwolle 1982 23:21:00
28 Marco Mulder Zwolle 1974 23:30:00
29 Ron Nijboer Zwolle 1995 23:33:00
30 Gijs Nijboer Zwolle 1999 23:35:00
31 Stefan Klei Dalfsen 1994 23:39:00
32 Wouter Klei Dalfsen 1993 23:40:00
33 Jaap Sterken Zwolle 1984 23:45:00
34 Everhard Van den Hoek Zwolle 1968 23:57:00
35 Wouter Van den Hul Zwolle 1981 24:13:00
36 Marvin Vechte v/d Dalfsen 1995 24:13:00
37 Harry Van ogtrop Zwolle 1963 24:44:00
38 Henri Reuvekamp Zwolle 1984 24:44:00
39 Stef Klink Zwolle 2002 24:50:00
40 Arthur Rietveld Nijverdal 1980 24:50:00
41 Luuk Schrijver Dalfsen 1986 24:53:00
42 Henk Klink Zwolle 1956 24:57:00
43 Martijn Beltman Dalfsen 1982 25:38:00
44 Erik Schonewille Zwolle 1996 25:48:00
45 Mark Van Gurp Zwolle 1991 25:48:00
46 Ole Huysmans Lemelerveld 1966 25:54:00
47 Auke Breeuwsma Zwolle 1969 26:01:00
48 Eric Manders Zwolle 1982 26:02:00
49 Jan Boschman Hasselt 1949 26:06:00
50 Bart Van der Kolk Zwolle 1990 26:11:00
51 Mark Schonewille Zwolle 1993 26:19:00
52 Daan Mulder Zwolle 2004 26:27:00
53 Liam Schutte Zwolle 2002 26:27:00
54 Rolf Tempelman Nieuwleusen 1966 26:43:00
55 Nick Van Gurp Zwolle 1993 26:45:00
56 Tim Faber Zwolle 2007 26:45:00
57 Thomas Van Gurp Zwolle 2007 26:45:00
58 Ivan Ophoff Zwolle 1993 27:03:00
59 Max Beernink Zwolle 1995 27:04:00
60 Jens Diepman Zwolle 2005 27:09:00
61 Gertjan Dunnewind Zwolle 1989 27:20:00
62 Jurre Teusink Zwolle 2008 27:21:00
63 Stefan Poppe Zwolle 1977 27:22:00
64 George Onderdelinden Zwolle 1978 27:54:00
65 Jur Fakkert Dalfsen 2004 28:00:00
66 Robert Krul Zwolle 1967 28:14:00
67 Jesse Meiberg Zwolle 2004 28:37:00
68 Rens Jentink Zwolle 2005 28:43:00
69 Koen Mulder Zwolle 2005 28:44:00
70 Christiaan Rietjens Zwolle 1980 28:48:00
71 Toine Van Laarhoven Zwolle 1963 28:53:00
72 Roy Beltman Zwolle 1987 29:17:00
73 Robert Hulsmann Zwolle 1962 29:24:00
74 Peter Mulder Zwolle 1966 29:30:00
75 Rik Fidder Zwolle 2001 30:12:00
76 Jaap Wams Zwolle 1956 30:43:00
77 Tim Klink Zwolle 2004 30:43:00
78 Ties Fakkert Dalfsen 2005 30:48:00
79 Joey Krul Zwolle 2003 30:52:00
80 Tom Bartels Zwolle 1991 31:05:00
81 MARCEL Mars Dalfsen 1969 31:12:00
82 Alfred Meiberg Zwolle 1970 31:34:00
83 Jeroen Poppe Zwolle 1967 31:34:00
84 Ypke De Jong Zwolle 1946 31:46:00
85 Lukas De Wit Zwolle 2001 33:26:00
86 Devin Haverkort Dalfsen 2001 33:30:00
87 Fred Hekkenberg Zwolle 1955 34:19:00
88 Leon Mensink Wezep 1980 34:35:00
89 Stan Jentink Zwolle 2004 34:47:00
90 Gerard VanDijk Haulerwijk 1949 39:13:00
91 Stan Meijer Zwolle 2005 39:32:00
92 Kanne Bloem Zwolle 1943 42:47:00
Dames  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km
1 Angeli Poppe Zwolle 1969 43:14:00
2 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 43:31:00
3 Miranda Reijnders Zwolle 1987 45:34:00
4 Mirjam Van Honschoten Heino 1969 51:40:00
5 Laura Pot Heino 1994 52:33:00
6 Astrid Ruitenberg Zwolle 1963 54:08:00
7 Ria Holterman Dalfsen 1957 54:59:00
8 Angelique Wessels Zwolle 1987 55:06:00
9 Marjan Dijken Lemmer 1968 55:09:00
10 Josee Kruiweg Kampen 1973 55:17:00
11 Barbara Nijdam Zwolle 1975 56:11:00
12 Marinka De Jong Zwolle 1982 57:31:00
13 Wendy Hendriks Zwolle 1980 57:34:00
14 Heidi Janssen Zwolle 1976 57:48:00
15 Florieke Van den Berg Zwolle 1994 58:42:00
16 Nienke Wormgoor Zwolle 1978 58:50:00
17 Paulien Bergman Zwolle 1963 59:01:00
18 Jeannette Van der Vegt Dalfsen 1965 59:19:00
19 Margreet De Geus Ijsselmuiden 1970 59:19:00
20 Hermien Meijer Dalfsen 1968 59:19:00
21 Emmy Brink Ijsselmuiden 1972 59:19:00
22 Olga Stokvis Dalfsen 1967 59:31:00
23 Martine Brand Zwolle 1975 01:00:39
24 Alie Otten Zwolle 1964 01:00:54
25 Claudia Lubberts Dalfsen 1972 01:02:12
26 Ingrid Overgoor Dalfsen 1972 01:02:15
27 Marjan Eggens Dalfsen 1971 01:02:16
28 Renate Jansen Zwolle 1963 01:04:16
29 Brenda Linthorst Dalfsen 1973 01:05:53
30 Elsa Ter Waarbeek Zwolle 1981 01:06:04
Heren  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km
1 René Poppe Zwolle 1966 36:32:00
2 Han Peter Lucas Zwolle 1980 37:29:00
3 Martijn Dekker Dalfsen 1979 38:04:00
4 Nico Kropman Zwolle 1958 39:41:00
5 Bennie Akkerman Rouveen 1969 41:30:00
6 Eric Jansen Zwolle 1966 41:37:00
7 Peter Van Grootheest Zwolle 1970 41:54:00
8 Gerrie Everts Dalfsen 1980 41:54:00
9 Bart Stevens Dalfsen 1974 43:04:00
10 Johan Zuidema Zwolle 1983 43:26:00
11 Arjan Dunnink Staphorst 1982 43:35:00
12 Pim Oelen Zwolle 1982 44:23:00
13 Rob Ter Heerdt Zwolle 1961 44:37:00
14 Remco Broekhuijsen Zwolle 1970 45:26:00
15 Erwin Wijermars Groningen 1989 46:03:00
16 Robin Berendsen Renkum 1987 46:05:00
17 Klaas Wijnberger Dalfsen 1950 46:15:00
18 Jan Salomons Zwolle 1965 46:34:00
19 Ronald Zwarts Zwolle 1982 46:44:00
20 Ines Jentink Zwolle 1974 47:20:00
21 Michiel Groothuismink Utrecht 1992 47:24:00
22 Mark Van Gurp Olst 1980 47:28:00
23 John Snakenburg Zwolle 1965 47:44:00
24 Tom Diepman Zwolle 1995 47:45:00
25 Rick De Vries Zwolle 1996 47:45:00
26 GertJan De Jager Dalfsen 1969 47:52:00
27 Peter Stokvis DC-lopers Dalfsen 1971 48:47:00
28 Erwin Scheve Zwolle 1973 49:03:00
29 Fabian Super Zwolle 1976 49:03:00
30 Henk Norder Zwolle 1957 49:18:00
31 Henk Salomons Emmeloord 1972 49:26:00
32 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 49:28:00
33 Luc Van der Vegt Dalfsen 1960 49:36:00
34 Maarten Brauns Zwolle 1977 49:38:00
35 Willem Van Helden Zwolle 1979 49:51:00
36 Dennis Ophoff Zwolle 1990 49:54:00
37 Henk Huisman Heino 1968 50:15:00
38 Nico Wijermars Zwolle 1957 50:16:00
39 Remy Eekhof Raalte 1991 50:27:00
40 Willem Boverhof Zwolle 1975 50:37:00
41 Rick Brandt Heino 1965 50:52:00
42 Peter Van Engen Zwolle 1975 50:54:00
43 Bram Van Gurp Zwolle 1977 51:08:00
44 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 51:19:00
45 Theo Beltman Zwolle 1960 51:43:00
46 André Mars Dalfsen 1971 51:49:00
47 Gerrit Piek Zwolle 1952 52:09:00
48 Peter Van Heerde Zwolle 1965 53:19:00
49 Erik Lindeboom Dalfsen 1970 53:25:00
50 Ronald Van der Vegt Zwolle 1981 53:33:00
51 Mike Whitkaer Zwolle 1978 54:03:00
52 Herman Euverman Zwolle 1953 54:59:00
53 René Boer Zeewolde 1968 55:17:00
54 Andries Vos Zwolle 1956 55:23:00
55 Arjan Van de kolk Zwolle 1971 56:14:00
56 Frans Beltman Zwolle 1957 56:28:00
57 Fahd El Hamdouni Zwolle 1978 56:49:00
58 Henri Uitslag Dalfsen 1971 57:04:00
59 Martin Vosjan Zwolle 1971 57:17:00
60 Martijn Beltman Raalte 1984 57:33:00
61 Eric Hooijer Zwolle 1974 57:53:00
62 Hein Beltman Zwolle 1954 58:55:00
63 Collin Zorg Zwolle 1991 59:16:00
64 Jordy Zorg Zwolle 1988 59:18:00
65 Gerard Krist Zwolle 1969 59:19:00
66 Wim Beltman Dalfsen 1955 01:00:25
67 Peter Wessels Zwolle 1962 01:00:28
68 Erik Wolters Zwolle 1976 01:00:36
69 Tom Niens Dalfsen 1954 01:01:25
70 Gerard Meijer Dalfsen 1965 01:02:16
71 Pierre Hovenga Zwolle 1966 01:02:59
72 Henry Beernink Zwolle 1961 01:05:36

 

Starttijden

Start en finish:

Kulturhus Wijthmen

aan de Erfgenamenweg 14

 

Tijden:

Kidsrun 2,5 km   start 13:15 uur

5 en 10 km          start 14:00 uur

Wijthmenerplasloop © 2013 - 2019 alle rechten voorbehouden.